Język polskiEnglish

Zamówienia złożone do 19.12 z gwarantowaną dostawą przed Świętami (przesyłki kurierskie).
Aktualny czas doręczeń przesyłek Inpost/DPD/UPS: 24h (80%) - 48h (20%).

Formy płatności

Oferujemy kilka typów form płatności dopasowanych do potrzeb większości klientów

Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Posiadamy konto w banku BZWBK.

Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Forma aktywna wyłącznie przy wyborze przesyłki kurierskiej! Realizujemy zamówienia pobraniowe do maksymalnej kwoty zamówienia w wysokości 5000zł. 
 
Przelewem online
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU, umożliwia szybkie płatności online po zalogowaniu do płatności internetowej w Twoim banku, jak również płatności kartami Visa/MasterCard. Płatność obciążona dodatkową prowizją.

Raty
mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl